Avonddiensten in de Maranathakerk
In verband met een verbouwing van de Bethelkerk heeft de Gereformeerde Gemeente een verzoek ingediend bij de Gereformeerde Kerk om tijdelijk gebruik te maken van de Maranathakerk. De Gereformeerde Kerk heeft hier positief op gereageerd.
Vanaf 17 augustus tot en met 14 december zal de Gereformeerde Gemeente gebruikmaken van de Maranathakerk. De ochtenddiensten van de Gereformeerde Kerk zullen zoals gebruikelijk om 10:00 uur beginnen. In de middag (waarschijnlijk om 13:00) zullen er diensten plaatsvinden onder verantwoordelijkheid van de Gereformeerde Gemeente.
Gedurende deze periode zullen de avonddiensten in de Gereformeerde Kerk een uur eerder starten, namelijk om 17:00 uur in plaats van 18:00 uur, dat geldt bij die gezamenlijke diensten in de Maranathakerk ook voor ons! Aansluitend zal de Gereformeerde Gemeente om 19:00 uur hun avonddiensten houden.
De gezamenlijke dienst op Dankdag 5 november zal met de Gereformeerde Kerk gehouden worden in de Dorpskerk.
De kerkenraad van de Gereformeerde Kerk is verheugd dat ze op deze manier onze plaatselijke broeders en zusters kunnen ondersteunen en hopen op uw begrip voor deze tijdelijke aanpassing.