Vrouwenvereniging ‘Ora et Labora’
Dit is onze officiële naam en de vereniging is opgericht in februari 1964. Als vereniging zijn wij aangesloten bij ‘Vrouw tot vrouw’ (voorheen de Hervormde Vrouwenbond) . Zij verzorgen de uitgave van het eigen magazine ‘Vrouw tot vrouw’, dat 6 x per jaar verschijnt. De Bijbelstudies voor het gehele seizoen worden apart gebundeld en ontvang je bij een abonnement op ‘Vrouw tot vrouw’.
De bijeenkomsten in het Winterseizoen 2025-2026 worden maandelijks gehouden op een donderdagavond. De data voor 2025 zijn: 20 november en 18 december (Kerstviering).
De data voor 2026 zijn: 22 januari, 26 februari , 26 maart (Paasviering), 23 april en 28 mei (afsluiting van het seizoen).
De bijeenkomsten worden meestal gehouden in de Grote Zaal in De Bron aan de Kerkstraat 3 te Werkendam. Vanaf 19.30 uur staat de koffie/thee klaar. De avonden beginnen om 19.45 uur en eindigen om 21.45 uur.
We zingen, lezen en bidden met elkaar en behandelen een Bijbelstudie uit ‘Vrouw tot vrouw Bijbelstudies’. Dit seizoen is het thema ‘Gods werk gaat door!’ en staat het Bijbelboek Handelingen centraal. Halverwege de avond is er een pauze met koffie/thee en iets lekkers. Het tweede gedeelte van de avond is er een wisselend programma dat kan bestaan uit het vervolgen van de Bijbelstudie, een presentatie, quiz of het gesprek met elkaar aangaan over een bepaald onderwerp.
Heb je vragen of wil je meer informatie, neem gerust contact met ons op.
Barteline de Waal (tel. 06 – 22 86 60 14))
Mini Wemmenhove (tel. 06 – 22 97 10 78)
Elmi Ippel (tel. 06 – 38 58 15 02)
Leny van Herwijnen (tel. 06 – 23 33 88 18)
Laatste berichten
- Actie tegen armoede kinderen in Rwanda
- Veiligheid voorop!
- CvK: Begroting 2026
- Dorpskerk renovatie muren kerkzaal 2025
- CvK: Veilige Kerk en VOG’s
- Mars voor het Leven 15 nov!
- CvD: Verkoop pand Pompstraat 1
- CvD: verzamelen voor “Kerk in Actie”
- CvD: oproep diaconie!
- CvK: Wijziging betalen collectemunten!
- CvK: Oproep om nieuwe BHV’ers
- De lege dorpskerk is een aanklacht…