CvK: Gemeenteavond 1 juli

Als College van Kerkrentmeesters denken we de laatste maanden intensief na over hoe we onze gebouwen het beste kunnen voorbereiden op de toekomst. Verduurzaming is daarbij noodzakelijk en daarbij komen veel aspecten aan de orde. Denk aan de leeftijd van onze gebouwen, de energielabels, de kosten en de praktische mogelijkheden om energie te besparen. Maar ook het behoud van de (historische) uitstraling, comfort, veiligheid en de emotionele waarde van onze gebouwen. Dit alles is extra uitdagend omdat kerkgebouwen, anders dan woningen, veelal maar één dag per week intensief gebruikt worden.

We hebben dit onderzocht en de meeste winst op het gebied van energieverbruik en comfort is te behalen in de Dorpskerk. Dit is echter ook ons oudste gebouw, gebouwd in een tijd waarin energiebesparing nauwelijks een rol speelde.

Verduurzamen moet, maar vraagt ook om aanzienlijke investeringen. Daarom willen we u graag meenemen in onze afwegingen en plannen. We nodigen u van harte uit voor een gemeenteavond op D.V. dinsdag 1 juli om 19.30 uur in de Biesboschkerk.

Bent u benieuwd en wilt u meer horen? Kom dan langs?
U bent van harte welkom!